Esmaabi +372 51 77 456
Vastuvõtt +372 6 312 448

LEMMIKUD

USAs  ja kogu maailmas laseritootjate seas turu liidripositsioonil oleva firma Biolase “LaserSmile”  laservalgendus  on efektiivseima meetodina olnud kasutusel juba üle 10 aasta.
Hambad lähevad valgemaks 5-7 tooni võrra (aluseks VITA väviskaala toonide järjestus) Protseduuri võib korrata 2 nädala möödumisel.Enamat kui B1 toon on väga harva võimalik saavutada. Tavaline tulemus on A1 seega konsulteerige kindlasti arstga  oodatava tulemuse osas.
Igemeservade kaitseks paigutatakse esmalt igemekaitse ning seejärel kantakse hammastele valgendusgeel,mille toimet saab laseriga tõhustada. Laser aktiveeib valgustundlikud osakesed ning oksüdatsiooniprotsess on intensiivsem. See võib kaasa tuua hammaste ajutise tundlikkuse, mis enamasti möödub järgmiseks hommikuks. 80% patsientidest hammaste tundlikkust ei kaeba. Tundlike hammastega patsientidele laservalgendust soovitada ei saa.
Kindlasti peavad enne valgendamist olema parandatud kõik hambaaugud (valgendatavates hammastes) ning eriti soovitav on teha paar päeva varem hambapuhastus.Nii saavutate maksimaalse tulemuse.
Vaadake videoklippi protseduurist siin: StudioDental_h264

Air-Flow

 

“Air-Flow” e. lihvitud soodaosakestega survepesu käigus eemaldatakse hammastelt hambakivi ja hammastele aja jooksul tekkinud tumedad plekid. Protseduur on valutu, mugav ja ohutu – ei kahjusta hambavaapa. Vaata ka videoklippi! Kui on tunne, et poolteist-kaks tundi peale hammaste pesemist on suus “paks tunne”, hambad on tumedamaks muutunud, siin-seal on tumepruunid plekid… Olete vahetanud hambaharja- ja pastat, aga miski ei aita, siis on aeg hammaste professionaalseks puhastamiseks. Suus on raskesti ligipääsetavaid kohti ning keskmiselt korra aastas võiks iga täiskasvanud inimene külastada hambaarsti ning lasta oma hambaid puhastada professionaalidel. Selleks pakume välja Air-Flow ehk surve- või soodapesu – hambaspa – “heal lapsel mitu nime”. Toiming on üks – hambaid puhastatakse ilma hamba pinda otseselt ühegi metallist instrumendiga puudutamata suruõhu, vee ja spetsiaalse pulbriga ka raskesti ligipääsetavatest kohtadest. Vajadusel ja patsiendiga konsulteerides kasutatakse ultrahelipuhastust.

 

Hammaste valgendusjärgne hooldus

Esimesed kaks päeva EI TOHIKS KASUTADA toidus:

  • Peaaegu kõiki taimseid tooteid, lubatud on vaid valge lihvitud riis, kõrgema sordi jahust valmistatud sai, valget keedetud kartulit, valget kapsast, lillkapsast;
  • Teed (ka taimset), kohvi, koolat ja muid karastavaid jooke, kakaod, šokolaadi, maitseaineid, looduslikke veine ja teisi alkohoolseid jooke, ei tohiks suitsetada;
  • Tööstuslikult toodetud tooteid, milles on kasutatud erinevaid looduslikke või kunstlikke värvained, näiteks puuviljalisanditega jogurteid, värvilisi dessertkreeme, šokolaadikohukesi, kiirsuppe, kastmeid, puljongikuubikuid, margariini, taimeõli;

laserpuurimine2

Laserpuur WATERLASE puurib hammast ilma teemantpuurita valgusjõu abil. Tulemuseks on hambakaariesest kahjustatud pehmenenud hambakoe eemaldamine. Terve hammas säilib täielikult, sest valgusjõud on reguleeritud täpselt nii,et tervest hambast laser läbi ei puuri.

Ideaalne väiksemate hambaaukude ravimiseks ning kildude ,servade paranduseks kus tavapuurimisega paigaldatud täidised uuesti murduma kipuvad.

Laseriga töödeldud pind võimaldab edukalt parandada ka hammaste kulunud lõikeservi ja kulunud hambakaeladefekte.Ärge laske hammastel kuluda madalaks ,siis jääb kroonide paigaldamine ainukeseks võimaluseks.

Laseriga saab taastada hammaste kena välimuse ning vältida tundlikkuse teket, ennetada on kerge ja valutu!

 

laserpuurimine

Soovite vältida hambaaukude teket ?
Nüüd on selleks võimalus !
“icon gel” võimaldab pisikesed alles tekkima hakkavad hambaaugud parandada hambaid tugevdava geeli infiltreerimise teel.
Kuidas selliseid auke leida? Röntgenpildil paistavad sellised alad hambas silma tumedamate ehk vähem mineraliseerunud aladena. Tihti on sellised just purihammaste  vahed kuhu puhastamisel hambahari hästi ei ulatu. Väga oluline on kasutada igapäevaselt hambaniiti. Kui hambaemailis  on röntgenpildil  juba hõrenenud alad tekkinud ning email pealtäha silmaga vaadates terviklik, siis “icon -gel” aitab puuduolevad kadunud mineraalid uuesti vajalikku kohta viia. Ja mis kõige meeldivam, hammast ei puurita !
Vaata protseduuri käiku siit

Mul on nii palju plomme…

Täidised on muutnud värvi….

Olen mitu korda valgendanud, aga see ei aita…

admin-ajax

 

 

MEIE TEEME TEIE HAMBAD ILUSAKS !

Tee särava naeratuseni pole sageli nii keeruline, kui eelarvamus

BRONEERI AEG ja pane kirja olulisemad küsimused.

Võta kaasa fotosid ja ajakirjaväljalõikeid, millel näed hambaid nagu endale sooviksid. Vanemad patsiendid võiksid tuua kaasa fotosid iseendast nooremas eas, nii saame taastada hammaste loomuliku välimuse, et keegi ei üllataks meid komplimendiga “Oh kui ilusad proteesid !”

aa2

MEIE EESMÄRK ON LOOMULIK NAERATUS

Loomulik võib olla ka säravvalge kui on õiged karakteriga hamba kuju valitud.

KUI LAMINAADID JÄÄVAD KALLIKS

Laminaat on individuaalselt kujundatud ning aeganõudev kõrgtehnoloogiat ja käsitsitööna valmistatud meistriteos, mis ei saa olla odav.

Kuid olemas on ka soodsama hinnaga alternatiive komponeerid , “Edelweiss” ja “vabakäelised laminaadid komposiitmaterjalist“, mis samuti taastavad hammaste terve välimuse ning võimaldavad hambakuju soovitud muutuse.

Eriti levinud ja soovitav on kulunud hammaste lõikeservade taastamine laseriga.

VAATA GALERIID 

Meie meeskonnal on rõõm Teiega kohtuda ja leida koos uus noorem ja naeratavam Mina. Hea tuju on naeratuse taga peidus ja ühel päeval ei peagi Te seda enam varjama.

IGA PATSIENT ON VÄÄRT PARIMAT

laminaatide-naide

paigaldanud üle 500 laminaadi. Esihammaste häirivate pisidefektide märkamatu parandamine on meie igapäevatöö. Seda teostame valutult ja ohutult laseriga “Waterlase” mikrohambaravi printsiipe järgides.

KUI KAUA PEAN OOTAMA OMA UUSI LAMINAATE ?

Ideaaljuhul valmivad laminaadid 5 tööpäevaga, keerulisemad juhud 2-3 nädalat.

Vahepealsel ajal on hambad kaetud ajutiste laminaatidega, mille kuju aitab harjuda tuleviku pärislaminaatidega.

Komponeerid ja vabakäelised laminaadid valmivad samal päeval 2-3 tunnise visiidi vältel.

“LUMINEER” – AINULAADNE VÕIMALUS !

Hammast ei lihvita —lumineer liimitakse hambale ja naeratus ongi kauni kujuga ja püsivalt valge.
Tule konsultatsioonile ja vaatame kas Sinu hammaste puhul saame seda võimalust kasutada.
Arvestama peab, et koos lumineeridega liigub pisut ettepoole kogu hambakaar.Seepärast on kasulik proovida suurust “wax-up” mudeli abil ning arstiga koos saate planeeritavat naeratuse kuju eelnevalt oma suus vaadata ning otsustada, kas lumineer tundub loomulik.